به نام خداوند بخشنده ی مهربان) همیشه مسیر زندگی ما هموار نیست گاهی اوقات یک اشتباه و یک لغزش از ما سر میزنه که احساس ترس.حقارت و کمبود اعتماد به نفس و احساس گناه به ما دست میده.خواهشأ هیچ وقت به خودتون نگین فقط همین یک بار ؟تا حالا چند بار شده ؟بیش از حد!و هیچ وقت نگین یکم.به هر حال در هر شرایطی نباید به وعده های فریبنده ی شیطان کثیف عمل کنیم و بهش بگیم برو گم شو آشغال من راه خودمو میرم و از این لذتهای کوتاه مدت که نهایتش عذاب الهی و عذاب روحی است که به من وعده میدهی عمل نمیکنم من خودم همه ی این راهها را رفتم دیگه بسه.اونوقت میبینی که شیطان حیله گر و کثیف راه خودشو گم میکنه و از قویترین حملات خودش هم نمیتونه کاری کنه. در کل لغزش مانند اینه که ما داریم با ماشین توی یک جاده ی صاف حرکت میکنیم و از یه طرف دیگه مسیر خاکی و ناهمواری داره و از یه طرف هم دره. یه لغزش کوچک ما را از مسیر صاف منحرف میکنه و به جاده ی خاکی میبره که اون جاده ناهمواری های زیادی داره و هر لحظه امکان خراب شدن ماشین حرکت ما وجود داره و یا هر لحظه امکان منحرف شدن ما به دره وجود داره به هر حال باید هر طور شده از لغزشها نگران نباشیم و به مسیر خودمان که همان مسیر صاف و همواره برگردیم و بدون هیچگونه ترسی راه خدا و راه پاکی را ادامه بدیم.و از اینگونه تفکرات و لغزشها که به ما احساس نا امیدی واحساس ضعیف شدن دست میدهد دوری کنیم و همیشه و همه جا دست پرمهر خدا را بگیریم و هیچ وقت از لغزشها و شهوات پست در طول دوران ترک نترسیم چون طبیعیه که نفس اماره انسان همیشه تمایل به بدی و گناه دارد.برای هیچکس مسیر رسیدن به خدا هموار نیست همیشه برای هر کسی لغزش و احساس گناه وجود داره پس اگر لغزشی از شما سر زد اصلأ نگران نباشید و به خدا توکل کنید و به پاکیتون ادامه بدین***

همیشه راز دلت را فقط به خدا بگو

ثروت و موفقیت۱۰۰%تضمینی

لغزش و احساس نا امیدی در مسیر پاکی

مسیر ,لغزش ,ی ,راه ,خدا ,یک ,و از ,و به ,هیچ وقت ,و احساس ,داره و

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

در حوالی من ماهنامۀ گیلانˇاؤجٰا اخبار پروفیل راهنمای خرید و تعمیر لوازم خانگی کسب ثروت سین جیم دین خدمات کولر گازی کلیه برندها 09125042902 نــوای لـــر واقعگرایی در ایده وبرداشت بارعایت حقوق همگانی diiigikala