(به نام خداوندی که از سهر مهر بخشش فراگیر و همیشگی دارد)                  سلام این وبلاگ حاصل تلاش و تجربیات من یعنی محمد میباشد که از جون و دل براتون نوشتم خواهش میکنم تمام مطالب سایت را به دقت بخونید و نگران طولانی بودن مطلب نباشید.من همیشه در زندگی ام از کودکی تا الان از ی بدم میاد و همیشه هم حرف راست میزنم و کلأ از دروغ گفتن متنفرم به هر حال خدا خودش شاهده همه ی اتفاقات زندگی من است که من همه ی اتفاقات را اینجا نوشتم و اینجاحاصل تلاش شبانه روزی من است .برادران و خواهران پاک خوب توجه کنید تمام اشتباهاتی  را که ما در زندگی شخصی مان انجام میدهیم مقصر اصلی خود ما هستیم یعنی تا خود ما نخواهیم هیچ کاری انجام نمیشه و تا خود ما نخواهیم هیچ گناهی صورت نمیگیره که مانع رسیدن  ما به اهداف و موفقیتهایمان شود.همه ی انسانها به گونه های متفاوت دوست دارند زندگی کنند یکی دوست داره بدون هیچ دینی زندگی کنه یکی دوست داره نماز نخونه کلأ هر انسانی در جهان یک نوع روش و رفتاری دارد اما باور کنید من این مطالب و برای سرگرمی و یا ادعای بودن و یا با ایمان بودنم ننوشتم من اومدم اینجا بهتون بگم که ای جوون مجرد ای برادر ای خواهر من همه ی راهها را رفتم هیچ راهی بهتر از دوستی با خدا نیست. بیایید به سمت خدا و توبه کنید که خداوند از زمین و آسمان برایتان برکت . روزی و ثروت میفرستد باور کنید اگه باور نمیکنید خودتون یه روزی با چشمان خودتون میبیند

همیشه راز دلت را فقط به خدا بگو

ثروت و موفقیت۱۰۰%تضمینی

لغزش و احساس نا امیدی در مسیر پاکی

,زندگی ,ی ,روزی ,خدا ,دوست ,    ,همه ی ,خود ما ,من است ,باور کنید

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

خلاقیت تجاری و نوآوری سیستماتیک فروش عمده کارتخوان سیار و بیسیم خرید کاندوم و فروش کاندوم و قیمت کاندم راه روشن دنیای گیسو تکنیک تغییر سریع باورها نقد آثار سینمایی و سریال های ایرانی فایل های از سر تا سر وب (◕‿◕✿)دختری با حرفهای قشنگ(✿◠‿◠) زندگی شاداب